V prosinci se podruhé na Slovensku konalo hlasování politických reportérů a komentátorů, kdo že je podle nich nejlépe komunikujícím politikem. Tedy ne nejlepším politikem. Ale osobností, která je schopná své názory náležitě a účinně "prodat" novinářům a široké veřejnosti. A slovenští novináři vybrali prezidenta Andreje Kisku, novou kometu slovenské politické scény.

Není škoda, že podobnou anketu nemáme i v Česku? Žádný strach, už máme. Hospodářské noviny po vzoru slovenské soutěže o "Hubu roku" uspořádaly obdobnou anketu. Ze čtyř desítek oslovených politických novinářů jich svůj tip poslalo z nejrůznějších redakcí 14. A verdikt je jasný: s velkým přehledem zvítězil ministr zemědělství Marian Jurečka. Gratulujeme.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.