Radima Holečka to napadlo před Vánocemi, když pro svého malého syna (a samozřejmě i pro sebe) hledal na internetu jako dárek vysněný vrtulník na dálkové ovládání. Zjistil, že trh nabízí něco daleko lepšího, a to pod bondovským názvem "špionážní dron".

Hodně lidí v létajících robotech - původně vojenských zařízeních určených k zabíjení nepřátelských vojáků či teroristů - vidí po prudkém snížení hmotnosti, rozměrů a hlavně ceny oblíbené hračky pro nejrůznější "mírová" využití. Nárůst popularity a další očekávaný pokles cen jsou předpokladem, že v dalších letech dojde k jejich ještě masivnějšímu rozšíření.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prodeje bezpilotních letounů rostou.
  • Teď se vyzdvihují jejich výhody, ale poslanci se obávají, že umožní zákeřný vpád do soukromí.
  • Změní proto zákony.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.