Byl březen roku 2010, když se v médiích poprvé objevila zmínka o Janě Nagyové a Petru Nečasovi. Tehdy to byla jen malá zpráva o tom, že nový volební lídr ODS Nečas, který narychlo naskočil za Mirka Topolánka, si přivede do volebního štábu vlastní spolupracovníky. Bývalého mluvčího Jiřího Sezemského a asistentku Janu Nagyovou.

Zatímco pro drtivou většinu veřejnosti to v tu chvíli byla bezvýznamná informace, v politických kuloárech ODS dobře věděli, co zpráva znamená. Nagyovou totiž znal uvnitř strany skoro každý. A skoro každý už tehdy věděl, že je to žena s absolutním vlivem na Nečase, která rozhoduje o jeho schůzkách a plánech a jejíž slovo je pro budoucího premiéra klíčové.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.