V příchod pořádné zimy doufá krušnohorský podnikatel Petr Zeman. Pokud ne, budou přibrzděny jeho další plány v roli spolumajitele Skiareálu Klínovec.

S dalším společníkem Martinem Píšou se před lety rozhodli, že zdejší kopce zkusí "nakopnout". Za nové sjezdovky, lanovky a rozvoj služeb v horském středisku, které řídí od počátku 90. let, utratili v posledních čtyřech letech přes 600 milionů korun. Jen vybudování zřejmě nejdelší (tříkilometrové) sjezdovky v Česku z vrcholu Klínovce k Jáchymovu a vystavění nové lanovky stálo 250 milionů korun. Jde tak o největší investici svého druhu na českých horách v roce 2014.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.