Zahraniční internetové sázkové společnosti, které v Česku působí bez licence, budou muset v brzké budoucnosti začít platit daně. Nebo z českého trhu odejít.

U internetových sázkových firem, jako je například Bwin, Betfair nebo Betclic, prosázejí Češi ročně miliardy korun. Protože ale společnosti nemají v Česku licenci, nemusí tu platit daně. Státní pokladna proto podle propočtů Nejvyššího kontrolního úřadu ročně přichází asi o 600 milionů korun. To vadí i domácím sázkovým firmám, které mají licenci, platí daně, a jsou tak vůči zahraniční konkurenci znevýhodněny.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.