Krátce po útoku na redakci Charlie Hebdo se na ruském Twitteru začaly objevovat reakce uživatelů. "Teď jsem se to dozvěděl a jsem na straně těch, kteří stříleli. Cenzura tisku musí být, a pokud necítíš hranici, zaplať životem." Existuje podezření hraničící s jistotou, že šlo o akci jedné ze skupin internetových trollů, které Kreml používá k vytváření veřejného mínění.

Člověk totiž nemusí být odborník na sociální sítě, aby si všiml, že text je zcela identický. A i když ho údajně samy od sebe píší ženy, je v mužském rodu. Uživatelé mají minimální množství přátel s výjimkou pár kremelských propagandistů, jejichž zprávy často přetiskují.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.