Letošní veletrh International CES přinesl zajímavý trend vybavování "chytrých" televizí ještě chytřejšími systémy. Novou platformu pro své televizory představili všichni velcí výrobci. Všichni přitom sázejí na systémy známé z mobilních telefonů. Android TV a webOS nejsou překvapením. Samsung však vsadil na vlastní operační systém Tizen a japonský Panasonic místo vlastní zastaralé platformy či Androidu použije Firefox OS. Hledání alternativ k Androidu je logické -výrobci televizorů nechtějí být závislí na Googlu a přenechávat mu zisky z prodeje aplikací, on line služeb a reklamy. A pokud se jejich systémy objeví v desítkách milionů televizorů, získají pozornost vývojářů aplikací. To jim může následně pomoci i na trhu mobilních telefonů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.