Nejnovější román francouzského spisovatele Michela Houellebecqa nazvaný Podřízenost (francouzsky Soumission), v němž se mimo jiné líčí proměna Francie pod vládou prvního muslimského prezidenta, vyšel v den, kdy islamističtí teroristé zabíjeli v časopise Charlie Hebdo. "Náhoda je objektivní," říkají surrealisté, ale ať už je to jakkoliv, někdy se události, ať chceme nebo ne, sbíhají v jednom bodě. Snad aby bylo jasné, že teď a tady je třeba znovu a jinak myslet. A Houellebecqův román takovou možnost nabízí. Nenásilně, inteligentně, promyšleně, bez velkých předsudků a emocí a přitom literárně silně.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.