Během února bude jasné, kolik firem se přihlásí do nejsledovanější IT soutěže roku - zakázky na výplatu dávek, která ukončila kariéru exministra Jaromíra Drábka.

Ministryně práce Michaela Marksová (ČSSD) slibuje průhledný tendr, který se odstřihne od podezření z předražení a manipulací. Jenže například poslanci chtějí vysvětlení, proč jsou - podobně jako za Drábka - některé části zakázky tajné.

Z úřadů práce se zase ozývá kritika, že se nikdo neptal zaměstnanců, jak by měl nový počítačový systém fungovat. Tedy stejně jako v Drábkově éře. A koaliční lidovce dokonce zakázka rozhádala s jejich lidmi na ministerstvu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ministryně práce Michaela Marksová (ČSSD) slibuje průhledný tendr, který se odstřihne od podezření z předražení a manipulací.
  • Jenže například poslanci chtějí vysvětlení, proč jsou - podobně jako za Drábka - některé části zakázky tajné.
  • Z úřadů práce se zase ozývá kritika, že se nikdo neptal zaměstnanců, jak by měl nový počítačový systém fungovat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.