Osmým rokem předsedají Igor Malijevský s Jaroslavem Rudišem pódiové show EKG v pražském Divadle Archa, jediné literární podívané v Česku. Své večery pojmenovali kabaret – namísto kankánů a kupletů tu se svými hosty například vaří, stanují nebo experimentují s tekutým ledem. Rudiš s Malijevským, sami spisovatelé, jsou pak zároveň konferenciéry i zárukou, že se literatura nestane pouhou záminkou pro jevištní akci. Zvyklost Archy být divadlem přinejmenším středoevropským, otevřeným souvislostem mimo výlučný horizont české brázdy, se tento týden promítne i do dvou večerů nazvaných EKG o lásce... a Nizozemí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.