Členem představenstva ČSOB je Tomáš Kořínek (47)

Do představenstva bankovní skupiny ČSOB nastoupil Tomáš Kořínek, který zároveň zůstává výkonným ředitelem Řízení rizik skupiny. Současný sedmý člen představenstva v bance pracuje od roku 2009. "Během posledních pěti let jsme ve skupině ČSOB posunuli práci s rizikem na vysokou úroveň. Naším cílem je, aby se vysoce kvalitní práce s rizikem stala naší výhodou a zejména výhodou pro naše klienty. Ve své nové funkci se budu snažit, aby se nám povedlo tohoto ambiciózního cíle dosáhnout," uvedl Tomáš Kořínek. Nový člen představenstva vystudoval obor Ekonomie a management na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Po škole pracoval na různých seniorních manažerských postech v několika finančních institucích na českém trhu. Kariéru odstartoval v roce 1993 na nově vznikajícím českém kapitálovém trhu. Před nástupem do ČSOB byl členem představenstva odpovědným za řízení rizik, finance a operations ve Volksbank.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.