Miloš Pícha je člověk, který v sobě objevil manažerský talent postupně. Nakonec strávil v topmanažerských pozicích 15 let. Zažil jak firmy s výbornou kulturou, tak ty hůře fungující. Na začátku byl jako absolvent "matfyzu" zcela bez ambic a profesně se hledal. Začínal jako učitel na základní škole. Když zjistil, že potřebuje víc peněz pro rodinu, šel dělat krupiéra do kasina.

Po čase si uvědomil, že chce víc. Dostal "lano" od šéfa bez předsudků v České spořitelně a začal kariérně růst. Uspěl v zahraničních firmách Samsung Calex, Saint-Gobain Isover ČR a NCH Czechoslovakia. Dnes předává zkušenosti manažerům, protože jejich problémy zažil na vlastní kůži.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.