Satirický francouzský levicový týdeník Charlie Hebdo je fenomén. Téměř každé jeho číslo, které vychází vždy ve středu, šokuje. Slovy i kresbami. Svým sarkastickým humorem provokuje i přitahuje. Třebaže není tak oblíbený a úspěšný jako jeho konkurent Le Canard Enchainé, nemalá část mladých Francouzů, zejména studentů a intelektuálů, si neumí představit, že by se měla bez něj obejít. Cení si jeho zbraní i stylu, jeho nebojácnosti i neústupnosti. Slov, která řekl sedmačtyřicetiletý šéfredaktor týdeníku Stéphane Charbonnier, přezdívaný Charb, jeden z těch, kteří byli ve středu zavražděni při útoku islámských teroristů na redakci, před více než dvěma lety v rozhovoru pro list Le Monde: "Nezměním se. Raději zemřu ve stoje než na kolenou." Pro řadu Francouzů je v pravém slova smyslu breviářem inteligentního humoru, který si vidí dál než na špičku nosu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.