V kategorii žen poprvé triumfovala v roce 2007 dvojnásobným prvenstvím na světovém šampionátu v Salt Lake City a zatím naposledy loni ziskem zlaté i stříbrné medaile na olympiádě v Soči, čímž se tam stala nejúspěšnější českou sportovkyní. Jinými slovy, na ledě už snad dokázala vše, co mohla. Teď se jí otevírá nová cesta - na kole.

Příprava na oba sporty je velmi odlišná. Při jejím stále nabitém zimním programu na ledě i čím dál nabitějším letním programu na galuskách je vždy nejnáročnější přechod z jednoho sportu do druhého. Jedna sezona totiž končí a začíná nová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.