Martin Koukal v září loňského roku oznámil konec kariéry a stále to považuje za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Říká, že o svém čase si už chce konečně rozhodovat sám, a je přesvědčen, že po 20 letech v bílé stopě má na to právo. Vylučuje, že by ještě mohl závodit na mistrovství republiky, ale určitě si nenechá ujít lyžování se svými dětmi a také Jizerskou padesátku. "To je víc než závod. Je to tradice a silný příběh," říká úspěšný český běžec na lyžích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Otestovat schopnosti horolezců, kteří se chystali na novou expedici. To byl důvod k uspořádání prvního závodu dnes už legendární Jizerské padesátky. Její 48. ročník je naplánován na příští neděli a všichni vášniví vyznavači bílé stopy stále doufají, že počasí bude stát tentokrát na jejich straně. Na jizerku by rád vyrazil i úspěšný český reprezentant Martin Koukal.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.