Svět techniky je "čistá" novostavba na trojúhelníkovém půdorysu se zaobleným pravoúhlým rohem, která vyniká 125 metrů dlouhou a více než 12 metrů vysokou zrcadlovou hlavní fasádou.

Trojhalí a Regionální muzeum jsou rekonstrukce a dostavby památek, pokaždé vedené s ohledem na dotvoření jejich bezprostředního okolí. Josef Pleskot za ně získal ocenění Architekt roku. Žádné překvapení. Bylo to jen potvrzení jeho dominance.

Už v roce 2009 byl v anketě architektů a teoretiků, kterou uspořádal časopis Reflex, vyhlášen svými kolegy nejvýznamnějším českým architektem působícím v polistopadové éře.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.