Nejšťastnějším fotbalovým funkcionářem právě končícího roku je Miroslav Pelta. Šéfovi fotbalové asociace se totiž podařilo od 1. ledna posadit na trenérskou lavičku české reprezentace Pavla Vrbu. Výsledkem jsou zatím čtyři výhry a první místo v kvalifikační skupině o mistrovství Evropy 2016.

Otec plzeňského klubového zázraku dostal jednoduchý a zároveň dosti obtížný úkol - pozvednout národní tým. Jednoduchý v tom, že být ještě horší než Vrbův předchůdce Michal Bílek (ano, byl mezi nimi ještě Josef Pešice, ale ten se nepočítá) je takřka nemožné. Obtížný v tom, že k požadovanému úspěchu bylo potřeba dojít přibližně se stejnou skupinou hráčů, jakou měl k dispozici i Bílek. A vzpomeňte na jeden z propadáků Bílkova působení - na loňskou ostudnou prohru s Arménií.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.