Největší provozovatel hotelů na polském trhu, společnost Orbis, příští měsíc převezme od francouzské skupiny Accor sedm tuzemských hotelů. Pět z nich se nachází v Praze, po jednom v Ostravě a v Plzni. Jedná se o tří- a čtyřhvězdičkové hotely značek Ibis, Mercure či Novotel.

Převzetí sedmi tuzemských hotelů je součástí větší transakce - Orbis získává za 142,3 milionu eur (3,9 miliardy korun) celkem 46 hotelů v zemích střední Evropy, jako je Polsko, Maďarsko a Rumunsko. Orbis tak bude provozovat hotelové značky společnosti Accor v 16 zemích namísto současných tří.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.