V Česku v posledních letech začal vzkvétat byznys s hračkami. A letošní rok, zvláště pak vrcholící vánoční sezona, to jen potvrzuje. V podstatě všichni tuzemští výrobci hraček se shodují, že jim přibývá zákazníků a že očekávají rekordní čísla.

"Letos jsme zaznamenali extrémní růst z hlediska výroby. Dohromady vyrobíme 35 milionů různých her. Což je pro Poličku absolutní rekord," řekl Jaromír Brokeš z tuzemské továrny koncernu Ravensburger. Závod je v Poličce ve východních Čechách, pracuje tu více než 500 lidí a je největší ze všech výrobních fabrik německé firmy. A ta je jedním z lídrů světového trhu s deskovými hrami a puzzle.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.