Společnost Sony Pictures hledá způsob, jak uvést do světa komedii The Interview (Rozhovor). Premiéru a uvedení filmu, který pojednává o atentátu na severokorejského vůdce Kim Čong-una, zastavily nedávné výhrůžky a útok hackerů. Ti pohrozili, že kina, jež budou film promítat, mohou čelit teroristickým útokům. Proto se společnost Sony rozhodla v bezprecedentním kroku film prozatím ponechat zavřený v archivu. Slavnostní premiéra přitom byla naplánována už na 25. prosinec.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sony Pictures hledá způsob, jak dostat k divákům film The Interview, který pojednává o atentátu na severokorejského vůdce.
  • Vánoční premiéru filmu za 44 milionů dolarů musela společnost zrušit kvůli výhrůžkám teroristickými a hackerskými útoky ze strany KLDR.
  • Hrozí však, že Sony bude čelit dalším útokům severokorejských hackerů i v případě využití služeb, jako je Netlix či YouTube.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.