To byl tedy nápad, poslat do kinposlední díl vyprávění o Hobitovi s podtitulem Bitva pěti armád právě v čase předvánočním. Tolik odseknutých hlav, propíchnutých břich, rozdrcených hlav, všelijak prostřelených těl a opravdu povedeného skřetího hnusu člověk aby pohledal.

Dvě a půl hodiny dynamického akčního masakru, v němž se lidé, trpaslíci, elfové, skřeti a zeměžrouti spolu navzájem pasují o budoucnost světa, to není věru materiál k nějakému předvánočnímu usebírání, hledání tišiny v sobě. Uklidnění se před příchodem Toho, kdo přináší nový život, případně všech těch, kteří nám nesou ty krásné nové dárky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.