"Když se poženeš za každým snem, může se ti stát, že se ztratíš," zpíval kanadský písničkář Neil Young před devíti lety na CD Prairie Wind, kterému se letošní dvojalbum Storytone místy dost podobá. Posmutnělé balady pro piano, drnčení akustické kytary, sem tam výkřik dechové sekce... Až na to, že tentokrát se devětašedesátiletá legenda doopravdy ztratila. Zamotala se do svých vrtochů a přání – napsala sice docela silné písně, ale neubránila se kýčovitému sentimentu. Někdejší hipík a les smyčců? Když točíte pětatřicátou "studiovku", je těžké přijít s nosným nápadem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.