O firmě mluví pozitivně, spojují s ní svou budoucnost a pracují víc než ostatní lidé. Přesně takové zaměstnance mají především IT a telekomunikační firmy. Na situaci poukazuje studie Best Employers pořádaná celosvětově každý rok společností Aon Hewitt.

Do jedenáctého ročníku soutěže o nejlepšího zaměstnavatele v Česku se zaregistrovalo padesát různě velkých společností podnikajících v mnoha odvětvích. Nejlépe si letos vedly podniky z oblasti IT, stavebního průmyslu a finančních služeb. "Vyšší míra motivovanosti jejich zaměstnanců vyplývá z několika oblastí, k nejdůležitějším patří férovější přístup vedení k zaměstnancům, lepší pověst společnosti, spravedlivá mzda, odpovídající benefity a schopnost lépe přilákat a udržet lidi," říká projektová manažerka studie Best Employers Ivana Vandlíčková.

V článku se dále dozvíte

  • Podle studie Best Employers jsou v Česku nejlepšími zaměstnavateli Cisco Systems a SolarWinds.
  • Nejlépe si letos v soutěži vedly podniky z oblasti IT, stavebního průmyslu a finančních služeb. Mají nejvíce motivovaných zaměstnanců.
  • Nejlepší zaměstnavatelé mají také o polovičku menší fluktuaci lidí než zbytek firem na trhu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.