Michal Jelínek je běžec na dlouhé tratě. Za vytrvalost v byznysu prý vděčí atletice, ve které to na střední škole dotáhl až do národní reprezentace. Tvrdí, že sport a podnikání mají jedno společné - přímou úměru mezi časem, který dané činnosti člověk věnuje, a výsledkem. Nezanedbatelnou roli ale podle něj hraje také štěstí.

Usazuje se na koženou pohovku v restauraci Kalina nedaleko Staroměstského náměstí. Vypadá spokojeně. Mluví o tom, že štěstí neměří úspěchem viditelným navenek, ale pocitem z toho, že člověka život naplňuje a dává smysl. Sám toho dosáhl.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.