Marta Kubišová vypadá odhodlaně. A i když zjevně zápasí se zbytky virózy, je pořád energická a dost od rány. Především ale vypadá fantasticky a daleko mladší, než je. Což jí neřeknu, protože působí dojmem, že to buď ví, nebo je jí to jedno.

Má charisma a budí respekt. A asi nejen u mě. Z rozhovoru pospíchá domů. "Chtěla jsem se podívat ještě tamhle do Baldinini na boty, ale musím domů. Mají ke mně přijet Monkey Business. Chtějí něco nahrát, tak mi přijedou až domů. To je od nich milé. Dneska jsou všechna nahrávací studia za Prahou a člověk se tam musí trmácet hodiny," říká a vzápětí si odchází na balkon zapálit.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.