Zapomeňme na tahání "želez" a vzpírání v posilovnách. Renesanci právě teď zažívá tradiční sokolské nářadí a cviky, při nichž se pracuje s vlastní vahou. Vlastně to není žádná novinka. Většinu nářadí, které při tzv. funkčním tréninku pomáhá, znali už naši dědečkové a babičky. Jen my jsme jaksi trochu pozapomněli...

V minulých dvaceti letech vládl styl fitness a cvičení na strojích všeho druhu a kalibru. Teď jsme svědky návratu k poctivým klikům, dřepům či předklonům. Neprocvičují se izolovaně jednotlivé části těla, ale cviky jsou komplexní, zapojují celé svalové partie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.