Třetí šéf během necelých pěti měsíců. V žádném státním podniku zatím ministr financí Andrej Babiš nezpůsobil takový chaos jako v karlovarském hotelu Thermal. Včera do funkce jmenoval generálního ředitele, u kterého se alespoň na první pohled zdá, že by ve funkci mohl vydržet déle než pár týdnů.

Novým šéfem jediného státního hotelu se stal Rakušan Klaus J. Pilz. Podle ministerstva financí byl vybrán v otevřeném výběrovém řízení ze 17 kandidátů. Pilz na konci září letošního roku po devíti letech opustil funkci generálního ředitele Slovenských léčebných lázní Piešťany, kde měl na starosti 11 lázeňských hotelů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.