Do Štědrého večera zbývají poslední dva týdny, nejvyšší čas připravit dárky pro své blízké. Chcete-li potěšit šachistu, můžeme vás inspirovat, čím ho pod vánočním stromkem překvapit.

Návrat kavárny

Po letech se do Prahy opět vrací šachová kavárna.

Slavnostně otevřen bude Šachový Václavák ve čtvrtek 11. prosince v 17 hodin v 2. patře hotelu Juliš.

V novém podniku budou nejen šachové stolky, káva Lamborghini, ale také knihovna se starými (k zapůjčení) i novými (k zakoupení) tituly.

V případě, že bude probíhat zajímavý šachový turnaj, můžete ho společně s ostatními návštěvníky kavárny sledovat na plátně jako ve sportbarech.

V případě šachové soupravy nejde o originální nápad, nicméně jste-li ochotni investovat dost peněz, můžete darovat opravdu mimořádnou věc. V nejvyšších patrech najdete umělecké skvosty legend výtvarného umění minulosti i současnosti, jakými jsou třeba Man Ray, Josef Hartwig či Damien Hirst.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.