EMC kupuje cloudové firmy

- Společnost oznámila akvizici tří firem působících v oblasti cloudových technologií: Cloudscaling Group, Maginatic a Spanning Cloud Apps. Každá z těchto firem přináší do portfolia EMC znalosti a výkonné funkce, které společnosti umožní dále rozšiřovat její vizi hybridního cloudu nad rámec cloudových infrastruktur, úložišť a ochrany dat. Akvizice rozšiřují nabídku cloudových technologií EMC ve třech hlavních směrech: možnosti poskytnout zákazníkům hybridní cloudová řešení na bázi technologie OpenStack, možnosti výběru cloudu díky datové mobilitě mezi cloudy a možnosti využití nových bezpečnostních a ochranných funkcí pro nativně cloudové aplikace a data.

DNS rozšířilo distribuci o Citrix

- Společnost získala kontrakt na distribuci řešení amerického výrobce technologií Citrix Systems. Pro Citrix bude zajišťovat technické poradenství, konfiguraci a logistickou a marketingovou podporu. Díky tomuto kroku firma rozšířila a posílila své portfolio v oblasti infrastruktury, virtualizace a cloudových služeb.

IFS předinstalovává na Oraclu

- Společnost oznámila dostupnost řešení IFS-in-a-Box. Zákazníci již nemusejí utrácet prostředky za počáteční instalaci, IFS Aplikace jsou nyní předinstalovány na hardwarovém zařízení Oracle Database Appliance. Nastavení zařízení probíhá prostřednictvím šablon, které jsou dodány přímo od výrobce. Prostřednictvím "in-a-Box" nabídky lze rozšířit kapacitu i navýšit počet uživatelů IFS Aplikací při nižších nákladech.

Data navíc i pro předplatitele

- Polovina zákazníků O2 s předplacenou kartou, kteří využívají internet v mobilu, vyčerpá svůj FUP limit už v polovině zúčtovacího období. Operátor proto od poloviny listopadu nabízí nové balíčky. Data navíc lze objednat k datovým tarifům Internet v mobilu, Mobilní internet nebo k doplňkovému balíčku Free CZ. Zákazníci se tak snadno vyhnou zpomalení internetového připojení a zároveň mohou mít své výdaje jednoduše pod kontrolou. Balíček Data navíc 25 obsahuje 25 MB dat a zákazníka přijde na 25 Kč. Za vyšší příděl dat v podobě 500 MB zaplatíte 99 Kč.

Související