Od ledna 2015 nabude účinnosti zákon o kybernetické bezpečnosti, který má lépe ochránit státní instituce před útoky hackerů. Úřady tak reagují na vzrůstající počet útoků, jejichž terčem jsou počítačové systémy státní správy, obecních samospráv, veřejných institucí či bank. "Podle dostupných statistik ze světa stál loni kyberútok velkou společnost v průměru v přepočtu 21 až 40 milionů korun. Když se stane obětí menší firma, pohybují se její škody od 2,2 do čtyř milionů korun," říká advokát Pavel Hejl z advokátní kanceláře Bird & Bird.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.