Rostoucí ekonomika, relativní stabilita, bezpečné podmínky pro zahraniční investice a výhodná poloha mezi Severní a Jižní Amerikou činí z Mexika zajímavou exportní destinaci i pro firmy ze vzdálené České republiky. Jednak tu mají stále dobrý zvuk tradiční české výrobky, ať už jde o stroje, sklo, či bižuterii, jednak se současná poptávka kryje s obory, v nichž jsou Češi dlouhodobě úspěšní. Vedle strojírenství a automobilového průmyslu (Mexiko je v současnosti osmým největším světovým výrobcem automobilů) je to například elektrotechnika, energetika, farmaceutický a chemický průmysl či doprava.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.