Matematika bude v blízké době pro studium na středních školách čím dál důležitější. Po chystaném zavedení povinných maturit plánuje ministr školství Marcel Chládek i povinné přijímačky z matematiky na střední školy. Matematika má být spolu s českým jazykem součástí jednotných přijímacích zkoušek na střední školy s maturitou. Ministr chce novinku vyzkoušet na státních školách už příští rok, povinně by se jednotné přijímačky měly zavést v roce 2016. Pro svůj záměr má podporu významné části průmyslových firem. Plán má však i své odpůrce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.