Bohužel přicházejí v naší práci i chvíle, kdy musíme sklonit hlavu a chtě nechtě přiznat, že jsme někomu ublížili. A o to smutnější je, když se něco takového dotkne člověka s nezpochybnitelnou pověstí a integritou, který se pak nespravedlivě trápí.

Něco takového se povedlo před dvěma týdny na tomto místě i mně, když jsem se otřel o plukovníka generálního štábu ve výslužbě (jak sám sebe tituluje v e-mailech), Ing. Zdeňka Zbytka. Zcela nesprávně, zaslepen primitivním antikomunismem, jsem totiž vyhodnotil jeho dnes již legendární vystoupení známé též pod názvem "Poslední mohykán" na sjezdu Svazu družstevních rolníků, od nějž tento týden uběhlo právě 25 leta které se na YouTube těší stejně kultovnímu statusujako stand-up Miloše Jakeše v Červeném Hrádku nebo upřený pohled Miloše Zemana na korunovační klenoty.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.