Člověk s tak soustředěným pohledem, jako má Shepard Fairey, se často nepotká. Sedím naproti němu v hotelovém salonku v centru Berlína a v duchu si vybavuji jeho nejnovější dílo na zdi jen pár set metrů odtud, v Kreuzbergu (kde také jinde). Jde to spolu dohromady, soustředění na každý detail patří k jeho stylu, stejně jako barvy červená, černá a bílá nebo stylizovaná hlava wrestlera Andrého zvaného Giant či motto Obey, jeho osobní značka. Dohromady to dává natolik osobitý rukopis, že si ho s nikým jiným nespletete.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.