Skoro to vypadá, že příští vlna Češek slavných ve světě nebudou už modelky, ale nutriční specialistky. Alespoň soudě podle Gabriely Peacock, která se ještě jako česká modelka s příjmením Báňová ocitla ve světě a nakonec se vzdala módní kariéry ve prospěch fenoménu, který je dnes ještě víc in než lodičky od Manola Blahnika.

V Londýně usazená Češka patří se svým manželem, finančníkem Davidem Peacockem, mezi tamější celebrity. A v její ordinaci, kterou má hned na dvou londýnských klinikách, se dveře netrhnou. Co radí lidem, kteří nevědí, co se sebou?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V Británii Gabriela Peacock radí se zdravou stravou filmovým hvězdám i bohatým byznysmenům.
  • Právě předvánoční období je pro ni časem, kdy ji klienti často vyhledávají.
  • Rodilá Češka přitom tvrdí, že povánoční detox nebo hubnutí by nikoho neměly stresovat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.