Představení Münchner Kammerspiele pojmenované Gasoline Bill, kterým skončil Pražský divadelní festival německého jazyka, vystavuje diváky od začátku do konce samým nejistotám. A je nakonec na nich, zda ho přečtou jako brilantní postmoderní úvahu, nebo více či méně zábavnou existenciální taškařici. Čtyři vynikající herci obsazení režisérem Reném Polleschem říkají, že jsou obyčejný manželský pár, který koupil polovinu domu, ale ta informace evidentně nesedí. Je jich dvakrát tolik, vypadají jako špatní revuální komici v parodii na western a střídavě se oslovují Sáro či Roberte bez ohledu na pohlaví.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.