Pokud chcete pobavit pánaboha, seznamte ho se svými plány do budoucna, říká slavný americký režisér Woody Allen. A je to pravda, nikdo z nás netuší, co se může jednou přihodit. Skutečnost bývá mnohdy ještě barevnější než naše fantazie. Pojďme se v krátkosti podívat, co všechno se může stát během zřizování a existence trustu.

Trust vzniká vložením majetku do trustu. Ovšem co se stane, když tento majetek zanikne, například spotřebováním? Pokud zanikne majetek celkově, zaniká prakticky předmět trustu, a tedy i trust samotný. Jiný případ ovšem nastává, když zanikne jen část majetku. V tom případě pokračuje trust ve své existenci, ovšem zmenšený o zaniklý majetek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.