Dneškem začíná opravdová vánoční nákupní sezona. Odstartoval ji takzvaný černý pátek (Black Friday), den, kdy obchody otevírají nezvykle brzy a nabízejí obrovské slevy. Původně americký vynález, který se ale v posledních letech lavinovitě šíří po celém světě. Ani Česko není výjimkou. Domácí e-shopy s elektronikou připravují slevy ve výši až osmdesát procent.

V Americe už to je tradice. Následující ráno po Dni díkůvzdání si přivstanou a jdou si stoupnout do fronty. Jak informuje deník San Francisco Chronicle, můžete si dokonce najmout přes webové stránky TaskRabbit člověka, který ji vystojí za vás. V populárních lokacích, jako je San Francisco nebo New York, mu zaplatíte až 22 dolarů za hodinu. Zdá se to nesmyslné? Obchodní řetězec Walmart nabízí dnes 65palcovou televizi Vizio za 489 dolarů. Ještě včera ji internetový prodejce Amazon nabízel za 1300 dolarů. Takže i když odečtete honorář za dvě hodiny stání ve frontě, stále ušetříte 600 dolarů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.