Když začne Filip Brýdl (41 let) vyprávět o rodinném podniku, jehož je součástí, zní to jako příběh o americkém snu zasazený do malebného prostředí české Litomyšle. Bylo mu dvacet let, když v 90. letech založil reklamní agenturu. Otec z něj sice chtěl mít policistu, ale on svoji budoucnost s uniformou rozhodně spojit nemínil.

Filipův bratranec Tomáš (46 let) založil v roce 1995 designérskou společnost Story Design. Jejich babičku tenkrát napadlo, že by se měli dohodnout a pracovat společně. A protože babičky mívají občas pravdu, Tomáš a Filip se spojili. Jak firma rostla, přidali se další dva Filipovi bratři, aby klíčové operace zůstaly v rukou klanu Brýdlových.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.