Když se pohádkové postavy stěhují...
Pavel Čech: Velká knižní záhada, nakl. Petrkov

Kdyby se postavy ze svazků zařazených v knihovně vedle sebe nestěhovaly, tato kniha by nikdy nevznikla. Ale protože tomu tak je a protože má kocour Alfréd spadeno na myšáka Kvída, mohl kreslíř Pavel Čech napsat a nakreslit svou další knihu.

Těžko říct, jaký býval Pavel Čech hasič (toto povolání roky vykonával). Jako kreslíř je zručný, umí obrázkem posunout děj, zdůraznit napětí nebo čtenáře rozesmát. Ve Velké knižní záhadě se nebál své ilustrace vystavit takové konkurenci, jako jsou verneovky, foglarovky, ilustrace Josefa Lady či Karla Franty. Všemi těmito knihami totiž Alfréd Kvída prohání... a Pavel Čech se svými obrázky obstál.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.