4. Biljana Weber / Microsoft

"Nikdy jsem nelitovala, že jsem si vybrala IT, které bylo tehdy v začátcích," říká šéfka českého Microsoftu a nováček v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu. A opravdu ji asi nemusí mrzet, že před lety coby výborná studentka nezůstala na akademické půdě, ale zamířila do světa nových technologií. V letošním ročníku žebříčku úspěšných a inspirativních žen podnikatelské scény obsadila Biljana Weber čtvrté místo. Ředitelka softwarové firmy vede tuzemský Microsoft od loňského léta, kdy přišla se zkušenostmi získanými vedením slovinského Microsoftu. Dříve osmnáct let pracovala pro IBM, kde zastávala různé vedoucí pozice napříč Evropou. Jedna ze zastávek v manažerském kolečku ji zavedla do Česka, kam se opět ráda vrací.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.