Přezdívají jí "Cattani v sukních", označení si vysloužila podle hrdiny italského televizního seriálu Chobotnice, pojednávajícího o boji se sicilskou mafií. Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová je ženou, která je známá z vyšetřování těch nejcitlivějších a nejvážnějších případů. Dozorovala například první fázi stíhání středočeského hejtmana Davida Ratha, za jejího vedení rozdali státní zástupci obvinění i v dalších kauzách, jako byl nákup armádních letounů CASA a obrněnců Pandur nebo únik peněz přes firmu ProMoPro při českém předsednictví Evropské unii.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.