Má o polovinu nižší provozní náklady na energii než běžný výrobní závod a díky tomu, že ke splachování toalet a zalévání zeleně využívá dešťovou vodu, i o 52 % nižší spotřebu pitné vody. Nová výrobní hala strojařské společnosti Lincoln CZ ze švédského koncernu SKF v Chodově na Sokolovsku splňuje ty nejnáročnější mezinárodní parametry.

"Při přípravě celé stavby jsme úzce spolupracovali s projektantem, aby navrhl budovu, která bude přínosem pro naše zaměstnance i životní prostředí," uvedl k tomu ředitel závodu SKF Martin Zvěřina. Firma již v Chodově tři haly provozuje a s novostavbou se její prostory rozšířily na necelých 16 tisíc metrů čtverečních.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.