Zaměstnavatelé si ideálního absolventa představují jako dobře vypadajícího inženýra, který má k dokonalému vzhledu a vystupování navíc perfektní technické znalosti, manažerské dovednosti, plynně mluví nejméně dvěma světovými jazyky a k tomu dobře ovládá ještě třeba čínštinu. Vážně, i takového člověka je řada firem schopna dobře zaplatit.

Realita je jiná. Vzhledem k nedostatku technicky vzdělaných odborníků berou podniky téměř každého, kdo má inženýrský diplom z technicky zaměřených oborů. Je ale pravda, že "úmrtnost" při tomto studiu je vysoká -v prvním ročníku odpadne téměř polovina studentů a firmy vědí, že kdo techniku dokončí, má celkem kvalitní znalosti. Praxe pak vytříbí obsazení více či méně lukrativních pozic.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.