Soukromé vysoké školy nemají v Česku obecně příliš dobrou pověst. Škoda Auto Vysoká škola, která byla založena před čtrnácti lety a sídlí v Mladé Boleslavi, ale pomáhá tyto představy změnit. Vycházejí z ní totiž absolventi vybavení ekonomickými a technickými znalostmi s dobrými jazykovými dovednostmi, kteří jsou navíc v rámci studia připravováni i na multikulturní prostředí.

"Škola byla založena v roce 2000 z několika důvodů. V první řadě jsme chtěli připravit pro společnost Škoda Auto - a potažmo celý koncern Volkswagen - absolventy se specifickou kombinací znalostí, kterých byl a stále je na trhu nedostatek," vysvětluje rektor Škoda Auto Vysoké školy Petr Šulc.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.