Nejstarší restaurace řetězce McDonald's v Moskvě se znovu otevřela. Uzavřena byla na podnět hygienické stanice v srpnu, naprostá většina komentátorů ale vlnu prověrek této sítě rychlého občerstvení spojovala s americkými sankcemi kvůli Ukrajině.

Po třech měsících se tak otevřela restaurace na Puškinově náměstí, která své první hosty přivítala již v roce 1990. Pro tehdejší Sovětský svaz to byl šok a před restaurací se stály mnohahodinové fronty. Dodnes na to pamětníci vzpomínají s tím, že to bylo první gastronomické zařízení, kde se personál na hosty usmíval.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.