Na hlavě má černý klobouk, kolem krku zářivě červenou šálu. Na chodbě před restaurací Kogo ve Slovanském domě, kde máme sraz, je k nepřehlédnutí. Když si svršky odloží v šatně, v šedivém saku a bílé košili zapadne mezi byznysmeny, kteří sem chodí na obědy z přilehlých kanceláří.

Na setkání s Ondrejem Spodniakem jsem byla zvědavá. Skrze svoji firmu Zenron Consulting poskytuje nejen daňové a právní poradenství, ale také pomáhá zakládat firmy v zahraničí, včetně daňových rájů. Jaký to bude člověk? Co dnes motivuje lidi k tomu, aby své firmy registrovali v zahraničí? A kdo je jeho typický klient?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.