Mezi nejvhodnější dárky v pracovním nebo pracovně společenském styku řadíme květiny, reklamní předměty nebo dárky spjaté s hlavním městem či naším krajem. Obecně se příliš nedoporučují věci zaměřené osobně. Pojďme si nejprve rozebrat, komu co dávat.

V květinách se nespletete, anebo ano?

Téměř při všech společenských událostech jsou vhodným darem květiny. Pokud se je však rozhodneme darovat, měli bychom se vyhnout několika faux-pas.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Blíží se Vánoce. Jaké mám proboha zvolit dárky pro svého šéfa, kolegu nebo zahraničního hosta? Kolik za něj má firma utratit? Jestli občas řešíte takové či podobné otázky, pak věřím, že je tento článek zodpoví. Předvánoční období klepe na dveře, a to je vítaná příležitost mluvit o darech.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.