V závislosti na druhu podnikatelské činnosti budete či nebudete potřebovat kancelář. Pokud zjistíte, že se bez ní neobejdete, smiřte se s tím, že pronájem může být nezanedbatelnou položkou v nákladech, proto je třeba jí věnovat obzvláštní péči.

Kancelářské prostory si lze vybrat podle několika kritérií. Tím asi nejzásadnějším pro začínající podnikatele z řad menších a středních firem bude cena za pronájem. Může se pohybovat v řádu jednotek až desítek tisíců měsíčně, podle plochy a místa. Proto je třeba dobře zvážit, jak velkou kancelář potřebuji. Dalším kritériem bývá lokalita a typ nemovitosti. Kanceláře v centru bývají dobře dostupné veřejnou dopravou či MHD, ale mívají problémy s parkovacími místy.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.