Hodnocení

Mr. Banh mi

Praha 2

 

***1/2

Skvělé plněné bagety, vietnamský guláš a vietnamské speciality na Vinohradech.

 

CENÍK:

Bagety 69 Kč

Hlavní jídla 89-99 Kč

Nápoje 25-59 Kč

 

JAK HODNOTÍME:

Každá recenze je založena na zážitcích alespoň ze dvou návštěv dané restaurace. Náklady na recenze hradí Hospodářské noviny, a jsou tedy zcela nezávislé.***** Dokonalé.Nezapomenutelný zážitek. |**** Skvělé.Rozhodně stojí za návštěvu. |*** Dobré.S občasnými nedostatky. |** Ujde to.Zápory převažují nad klady. |* Špatné.Rozhodně nedoporučujeme. | -Peklo.Vyhněte se obloukem.

Chcete ochutnat tu nejlahodnější plněnou bagetu v Praze? Kam byste pro ni vyrazili? Na benzinku? Ale no tak, kdo by chtěl jíst molitan plněný polystyrenem, zabalený v igelitu.

Do nejmenovaného řetězce bageterií? To určitě. Na fotce slíbí, v ruce fastfood. Pokud netrváte na tom, že ideální náplň je vlašský salát nebo šunkový salám, čtěte dál.

Když se řekne bageta, představí si řada lidí Francii. Tomu se nelze divit. Napadlo by vás ale, že někde daleko na východě existuje země, kde je bageta stejně oblíbená jako v zemi galského kohouta? Nebudu vás napínat, jméno té země je Vietnam.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.